Magdalena Sygocka

O mnie | Projektant wnętrz Radom
projektant wnętrz Radom Magdalena Sygocka

Magdalena Sygocka – Studio projektowania wnętrz

Nazywam się Magdalena Sygocka i od roku 2010 prowadzę własne studio projektowania wnętrz ES-LINE w Radomiu. Wcześniej realizowałam się jako architekt wnętrz na etacie innego biura. Natomiast jeszcze wcześniej… Cóż, w pewnym sensie mogę powiedzieć, że…

Wyszłam z mody 🙂

Tak bowiem pokierowałam swoją edukacją, że moim wyuczonym kierunkiem było właśnie projektowanie mody. Dawało mi to ogromną radość oraz przestrzeń do tworzenia fantazyjnych kreacji, opartych na finezyjnej estetyce i nieszablonowych koncepcjach. Byłam święcie przekonana, że moja ścieżka zawodowa potoczy się właśnie w tym kierunku. Los jednak czasami płata figle. Także w tym pozytywnym sensie. Tuż po szkole okazało się bowiem, że pierwszą firmą, która odpowiedziała na moją aplikację, była pracownia projektowania wnętrz. Z ciekawości bardziej, niż z determinacji, przestąpiłam próg i… zostałam!

Projektowanie wnętrz…

…Otworzyło przede mną zupełnie nowe pole do realizacji pracy twórczej. Zarazem okazało się, że znajomość projektowania mody jest tutaj wielce przydatna i nadaje realizowanym projektom pożądanej subtelności i wyrafinowania. Dość szybko osiągnęłam biegłość warsztatową, a dzięki ciągłej praktyce i samodoskonaleniu zawodowemu wkrótce wspięłam się na poważne stopnie profesjonalizmu. Projektowanie wnętrz stało się moją pasją do tego stopnia, że największą satysfakcję dawały mi projekty najtrudniejsze w realizacji, np. mikroskopijne wnętrza, w których trzeba pomieścić wiele funkcji.

Moje studio projektowania wnętrz!

W końcu przyszedł ten moment, gdy zapragnęłam rozpocząć działalność samodzielną. Biorąc pod uwagę moją osobowość, był to naturalny etap w mojej karierze zawodowej. I tak powstało ES-LINE w Radomiu, gdzie z radością do dziś realizuję swoją pasję i spełniam się zawodowo jako architekt wnętrz. W projektach, które tworzę, staram się odnaleźć osobowość każdego Klienta. W pewnym sensie personalizuję każdy projekt, aby jego dopasowanie do potrzeb i oczekiwań Klienta było jak najdokładniejsze. A największą radość zawsze sprawia mi, gdy Klient ocenia moją pracę w taki sposób: „To jest właśnie to, co mi siedziało w głowie!”.

Jeżeli chcesz, abym wydobyła coś ciekawego z Twojej głowy, to ZAPRASZAM!

Magdalena Sygocka
projektant wnętrz Radom